Stubica srušila lidera

4. NL – središte 25. kolo: Stubica – Ravnice 1:0

U 25. kolu 4. NL središte Stubica je dočekala vodeće Ravnice. Nakon lijepe pobjede kod Sutle Laduč u gostima, Stubica je u sljedeće tri utakmice osvojila 2 boda, kolo prije ovoga odigravši 2:2 zagorski derbi kod Straže. Nimalo lagana zadaća za povratak forme nisu bile Ravnice, vodeća ekipa 4. NL središte, koja je već jednu ruku ''stavila'' na pehar s obzirom na 8 bodova prednosti pred Lukavcem. Ekipa je to koja prima malo golova, samo 9 u 24 utakmice do ove, i ne gubi, jer je u Stubicu stigla bez poraza ove sezone. No, Stubica je znala baš protiv jakih ekipa pokazati da može puno. Pokazala je i u ovoj utakmici u prvih 45 minuta da se može nositi s favoriziranim gostom. Većih prilika nije bilo uopće u prvom poluvremenu, a iako su gosti držali više loptu u nogama, broj pokušaja, ne previše opasnih, bio je podjednak. U nastavku se činilo da gosti kontroliraju situaciju, no u 67. minuti, nakon sjajne lopte Strabića, Koletić je pobjegao obrani, iskoristio sudar golmana Bukovskog i Špičića i zabio za velikih 1:0. Ravnice su nakon toga stiskale, no nekih zicera nije bilo i Stubica je stigla da sjajne pobjede i nanijela prvi poraz sezone lideru.