Stubica se pobjedom oprostila od četvrte lige

30. kolo IV. NL-središte Zagreb - skupina A, Polet (SK) - STUBICA 1:2

Nogometaši Stubice pobjedom su se oprostili od četvrte lige i iduće se sezone vraćaju u I. ŽNL KZŽ. U posljednjem 30. kolu Stubica ja savladala Polet u Svetoj Klari rezultatom 2:1. Prvi su poveli domaći, iako je prvu priliku na utakmici imao Pešec. U 11. minuti nakon kornera pucao je Idžan, činilo se da je netko od igrača Stubice izbio loptu s gol-crte, no pomoćni sudac nije tako mislio i sugerirao je glavnom sucu Jankoviću da je lopta prošla gol-crtu i domaći su poveli s 1:0.

Tek što se krenulo u nastavak Korman je dubinskom loptom odlično pronašao Pešeca koji koristi izlazak vratara domaćih Kovača i glavom zabija za 1:1. U 57. minuti Korman je povukao kontru i odlično uposlio Pešeca koji zabija svoj drugi pogodak za konačnih 1:2. Imao je Pešec do kraja još dvije dobre prilike, ali rezultat se nije promijenio. Mogao je sudac Janković dosuditi i kazneni udarac za Stubicu u 58. minuti nakon što je domaći vratar Kovač nagazio na nogu Pešeca, no umjesto toga dosudio je žuti karton Pešecu za simuliranje u kaznenom prostoru.

POLET (SK) - STUBICA 1:2 (1:0)

SVETA KLARA: igralište Poleta, GLEDATELJA: 30, SUCI: Janković, Knezović i Rataić.

STRIJELCI: 1:0 Idžan 11', 1:1 Pešec 48', 1:2 Pešec 57'.

POLET (SK): Kovač (54' Malešević), Vojnović, Martinović, Derkuća (79' Hadrović), Gotovac, Lasić, Lukić (54' Harapin), Gavranović, Tetlo, Ćavar, Idžan (62' Tokić). TRENER: Niko Vlatković

STUBICA: Rajilić, Čekolj, Vlahović, Benko, Pešec, Stojak, Glavač, Mar. Landripet, Mužina, Blagec, Korman. TRENER: Davor Glavač