Stolnotenisači Zaboka očekivano poraženi u četvrtfinalu kupa

Stolnotenisači Zaboka očekivano su poraženi u četvrtfinalu kupa Hrvatske. Oni su kao domaćini poraženi od trenutno treće po vrijednosti hrvatske momčadi, GSTK Zagreb, rezultatom 3:0. Zabočani su se potajno nadali ponekom setu, ali razlika u kvaliteti jednostavno je bila prevelika u korist gostiju. Sva tri meča završena su rezultatom 3:0. Najbliži setu bio je Hrvoje Martinec koji je u prvom setu dvoboja protiv Filipa Borovnjaka imao vodstvo od 10:7 i 11:10, ali Borovnjak je na kraju dobio taj set rezultatom 11:13. Petar Bašić, Dario Ilijić i Hrvoje Martinec dali su sve od sebe, borili su se koliko su mogli i jednostavno im se nema što za zamjeriti. I sam plasman među osam najboljih hrvatskih momčadi u kupu veliki je uspjeh. Veseli što je dvorana Elektre u Zaboku bila pristojno popunjena u ovom dvoboju, a iskreno se nadamo da će momčad Zaboka i dalje ima tako dobru potporu navijača.

STK ZABOK – GSTK ZAGREB – 0 : 3

Petar Bašić – Lovro Zovko – 0 : 3 (2 : 11, 7 : 11, 4 : 11)

Dario Ilijić – Josip Mustapić – 0 : 3 (4 : 11, 7 : 11, 2 : 11)

Hrvoje Martinec – Filip Borovnjak – 0 : 3 (11 : 13, 5 : 11, 8 : 11)