Stolnotenisači Zaboka izborili četvrtfinale hrvatskog kupa

Stolnotenisači Zaboka ostvarili su novi uspjeh. U osmini finala Kupa Hrvatske oni su u Vrsaru slavili protiv istoimenog domaćina rezultatom 3:0. U prvom meču Ilijić je imao dosta problema s iskusnim Kovačevom. Gubio je s 2:1 u setovima, ali je uz dosta napora dobio iduća dva seta i donio prvi bod Zaboku. Martinec je odlično otvorio protiv Grujevića i poveo s 2:0, no tada dolazi do pada u njegovoj igri i Grujović izjednačuje na 2:2. Ipak u petom setu Martinec pokazuje da je kvalitetniji igrač i na kraju zasluženo donosi drugi bod Zaboku. U trećem dvoboju Bašić nije dao ni najmanju priliku Puliću i bez problema ga je pobijedio s 3:0 u setovima i tako donio treći bod Zaboku.

U četvrtfinalu kupa Zabok u svojoj dvorani dočekuje GSTK Zagreb, a ova će se utakmica odigrati u tjednu od 17. do 21. travnja 2023. godine.

STK VRSAR – STK ZABOK – 0 : 3

Kovačev Jadran – Ilijić Dario  2 : 3 (11 : 7, 7 : 11, 11 : 8, 9 : 11, 8 : 11)

Grujović Jan – Hrvoje Martinec   2 : 3 (9 : 11, 6 : 11, 11 : 9, 11 : 4, 6 : 11)

Paolo Pulić – Petar Bašić  0 : 3 (4 : 11, 4 : 11, 6 : 11)