Roko Knezić i Nomadi prvaci Hrvatske u trojkama
Odlični rezultati bowlingaša
U Bowling centru Zaprešić održano je Prvenstvo Hrvatske u trojkama. Nastupilo je 18 ekipa iz 7 bowling klubova. Nakon 4 igre kvalifikacija najbolji rezultat sa srušenih 2432 čunjeva postigla je ekipa Zagreb 1; Ivica Dobrenić, David Tresk i Željko Barunčić. Iza Zagreba 1 sa 2387 srušenih čunjeva plasirala se ekipa Nomad 2; Roko Knezić, Sven Fekeža i Vedran Vedriš. Ekipa Zagreb 2; Ian Jambrović, Vedran Barunčić i Marko Kovačević srušili su 2257 čunjeva, a kao posljednja u polufinale plasirala se ekipa Nomad 1; Tomo Sekulić, Albert Šimunić i Saša Petković sa srušenih 2206 čunjeva.
			
		
	
Polufinale se igralo kup sustavom 1-4 i 2-3 na 1 dobivenu igru.
Zagreb 1 pobijedio je Nomad 1 s rezultatom 632:531, a Nomad 2 bio je bolji od Zagreba 2 s rezultatom 646:568.
U finalu, Nomad 2 bio je bolji od Zagreba 1 s rezultatom 636:584.
			
		
	
Iako nisu bili najbolji u kvalifikacijama, ekipa Nomad 2 – Knezić, Fekeža, Vedriš osvojili su naslov prvaka Hrvatske u trojkama zahvaljujući odličnim igrama u polufinalu i finalu. Roko Knezić je u odigrao završnicu na najvišoj razini srušivši u polufinalu 235 čunjeva, a u finalu 268 čunjeva što su bili najbolji rezultati polufinala i finala.
			
		
	
Veseli nas izvrsna igra Roka Knezića jer već u subotu s Hrvatskom juniorskom reprezentacijom putuje u Beč na Europsko juniorsko prvenstvo u bowlingu koje će se održati od 1.4. do 10.4.2023. godine. Uz Roka boje Hrvatske branit će Ian Jambrović, Vedran Barunčić i Marko Kovačević u muškoj te Lana Dobrenić i Vivian Banjac u ženskoj konkurenciji. Na Europskom juniorskom prvenstvu ove godine prijavljeno je 100 natjecatelja u muškoj i 72 u ženskoj konkurenciji iz 30 zemalja.
                Prethodni članak
            
                Sljedeći članak
            
						
                
                
                
                
                
                
                
                
		        Gostovala kod Stankovića pa iznenadila objavom nakon emisije: ‘Ide tužba’
	        
		        U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
	        
		        Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
	        
		        Stravična nesreća: Autom udario u zaštitnu ogradu. Vozač poginuo na licu mjesta
	        
		        Lovci u šumi naišli na jeziv prizor! Odmah stigla policija
	        
						[VREMENSKA PROGNOZA] Prognostičar Kristijan Božarov otkrio kakav dan čeka Zagorce 
						
						Zagorski vodovod preuzima vodne usluge u Krapini i okolici - evo što to znači za građane
						
						DNEVNI HOROSKOP: Dan pun emocija, novih početaka i važnih odluka 
						
						HEP: Dva zagorska grada i desetak naselja danas ostaju bez struje 
						
						Jurio motokultivatorom pa teško stradao
						
		Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
	
		Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
	
		[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
	
		Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
	
		Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
	