Remi Tondacha u Rugvici, domaći poraz Straže

U subotu je odigran veći dio 4. kola IV. NL-središte Zagreb

U subotu je odigran veći dio 4. kola IV. NL-središte Zagreb. Od zagorskih klubova nastupili su Tondach i Straža, dok će Mladost Z i Stubica svoje utakmice odigrati danas.

Tondach je osvojio bod kod Rugvice odigravši 1:1. Domaći su poveli pogotkom Muse već u 2. minuti, dok je Jambrešić u 70. postavio konačnih 1:1.

Straža je pretrpjela treći poraz, u Humu na Sutli uspješnija je bila Sava Strmec koja je pobijedila s 3:1. Goste je u vodstvo doveo Zelenika u 19. minuti, a kod njihovog drugog pogotka loptu je zahvatio M. Pavić i pospremio ju je u vlastitu mrežu. Da nevolja bude veća zbog dva žuta, odnosno crvenog kartona u 41. minuti isključen je Krsnik. S igračem manje Straža je uspjela u 56' minuti preko Rilova smanjiti na 1:2, no Držić u 79. minuti postavlja konačnih 1:3 i bodove odlaze u Strmec. Straža je u nastavku zaradila još dva isključenja. Prvo je u 70. minuti zbog učestalog prigovaranja isključen trener Kunštek, a potom u 84. zbog drugog žutog kartona Čuček.

RUGVICA SAVA 1976 - TONDACH 1:1 (1:0)

RUGVICA: ŠRC Rugvica, GLEDATELJA: 100, SUCI: Đudarić (Voloder), Božiček i Vuković (oba Popovača).

STRIJELCI: 1:0 Musa 2', 1:1 Jambrešić 70'.

RUGVICA SAVA 1976: Marić, Bošnjak, Škegro (57' Filipović), Kralj, Belić, Fišter (46' Hrga), Musa, Mizan (63' Ivandić), Barberić, Benković (83' Bandić). TRENER: Mario Pavlović

TONDACH: Družinec, Kralj, Bobinec, Bosec, Frtalj, R. Jurina, Čehulić, Per (46' Rafaj), L. Jurina (78' Sedlar), Frančina, Semenski (46' Jambrešić). TRENER: Dragutin Tomašković

STRAŽA - SAVA STRMEC 1:3 (0:2)

HUM NA SUTLI: igralište Straže, GLEDATELJA: 100, SUCI: Pavlešić (Duga Resa), Cindrić i Jelić (oba iz Zagreba).

STRIJELCI: 0:1 Zelenika 19', 0:2 M. Pavić 43' (ag), 1:2 Rilov 56', 1:3 Držić 79.

STRAŽA: K. Drašković, Krsnik, Konjić (25' J. Pavić), Biruš, Hustić, Špoljar (77' Belošević), M. Pavić (46' Rafaj), Križanec, Rilov, Čuček, Kantoci (46' Čuček). TRENER: Miljenko Kunštek

SAVA STRMEC: Lukić, Jakovljević, Zelenika (66' Vrančić), Kostanjski, Držić, Cvetković (80' Petravić), Surjan (88' Duspara), Maruna, Bejdić, Motočić (58' Gajger), Gabrica (76' Ćačić). TRENER: Ivan Milas