Prečko peticom kroz Zlatar Bistricu

4. NL – središte skupina A: 28. kolo: Ivančica – Prečko 0:5

U 28. kolu 4. NL središte skupina A, Ivančicu je dočekala Prečko. U završnici sezone, koja se u proljeće pretvorila u pravi kvalitetan poligon za stjecanje iskustva mladih igrača, Ivančica je dočekala još jednu ekipu iz gornjeg dijela ljestvice, Prečko i to sa samo dvije zamjene. U takvim uvjetima Prečko je vrlo brzo stiglo do 0:2 i praktički riješilo utakmicu. Već u drugoj minuti Innocent Ezechukwu Ejiofor zabio je za vodstvo gostiju, a isti je igrač u 15. minuti pogodio i za 0:2. Sa tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku, Lovro Vidović zabija za 0:3 u 57. minuti, da bi Patrik Stanišak, samo četiri minute kasnije povisio na 0:4. U samoj završnici, u 90. minuti Vidović je svojim drugim golom postavio konačnih 0:5. U 29. kolu Ivančica gostuje kod Odre.

4. NL – središte, skupina A, 28. kolo

IVANČICA – PREČKO 0:5 (0:2)

SUCI: Firm, Pajdić, Vrbanec;  GLEDATELJA: 30

STRIJELCI: 0:1 Ejiofor 2', 0:2 Ejiofor 15', 0:3 Vidović 57', 0:4 Stanišak 61', 0:5 Vidović 90'

IVANČICA: Tokić (78' Jakuš-Mejarec), Rihtarić, L. Škvorc (kap.), Hajdek, Prtenjača, Piljak, Bukvašević, Crčić, Habajec, Kurešić, Nuli (81' Horvatić); trener: Ivica Krivak

PREČKO: Klanjčić (81' Cvetković), Savić, Jaković, Dao (62' Omeragić), Vinković, Baltić, Pavić (62' Kokorić), Stanišak (66' Bužinec), Kolak (62' Jašarovski), Ejiofor, Vidović; trener: Stipe Tokić