Porazi Gaja i Zagorca Kr u 21. kolu III. HNL - središte

Oba zagorska kluba poražena su danas u utakmicama 21. kola III. HNL-središte Zagreb. U Vrbovcu je istoimeni domaćin s 3:2 u uzbudljivoj završnici stigao do pobjede protiv Gaja, dok je u Zagrebu Maskimir s 5:1 bio uvjerljiv protiv Zagorca Kr.

Vrbovec je u vodstvo od 1:0 doveo Vlatko Martinović u 16. minuti utakmice, što je bio i konačan rezultat prvog dijela. U 66. minuti je pogotkom za 1:1 stvari na početak vratio Tomislav Haramustek. Domaći dolaze u vodstvo od 2:1 u 79. minuti preko Domagoja Colarića. Kada je Tomas Vukadin u 90. minuti izjednačio na 2:2 činilo se da će svako pripasti po bod, no u drugoj minuti sudačke nadoknade Martinović postiže svoj drugi pogodak za konačnih 3:2.

Maksimir je u vodstvo u 37. minuti doveo Filip Mamić u 37. minuti utakmice. U 52. minuti na 1:1 poravnao je Matej Hoić. Domaći ponovno vode s 2:1 pogotkom Stjepana Krznara iz kaznenog udarca, da bi u 73. minuti Nikola Pavlović povisio na 3:1. U 78. minuti Andrej Šaronja povisuje na 4:1, a isti igrač postavlja konačnih 5:1 u 82. minuti utakmice.