Poraz Mladosti u Odri

5. kolo IV. NL-središte Zagreb, Odra - MLADOST ZABOK 3:1

Mladost je poražena na gostovanju kod Odre rezultatom 3:1. Gosti su poveli iz kaznenog udarca u 25. minuti preko Lutera, a prethodno je vratar Horvat napravio prekršaj na A. Gudelju. Dobru akciju Kotarskog i Mlinarića u izjednačujući je pogodak pretvorio Niko Škrlec u 52. minuti. Domaći su ponovno u vodstvu nakon kornera u 74. minuti, a pogodak za 2:1 glavom je postigao Pavek. Mladost je tada sve karte bacila u napad, što je domaćoj momčadi ostavilo dosta prostora, pa je tako Hanachi iz jedne brze akcije domaćih postavio konačan rezlutat od 3:1.

ODRA - MLADOST ZABOK 3:1 (1:0)

ODRA: igralište Odre, SUCI: Gojak, Horvat i Jelić.

STRIJELCI: 1:0 Luter 25' (11m), 1:1 Škrlec 52'. 2:1 Pavek 74', 3:1 Hanachi 90'+2

ODRA: Čabraja, Bačurin (46' Brebrić), Filipović, Adžaga, Kovačić, Turković, A. Gudelj (85' I. Gudelj), Luter (89' Dijanić), And. Gudelj, Fučkala (46' Pavek), Topalović (60' Hanachi). TRENER: Ivan Milas

MLADOST ZABOK: Horvat, Ma. Benčić (82' Brezak), Košćak (74' Mi. Benčić), Šoštar, Turk, Kotarski, Tarle, Tumpić (46' Škrlec), Tepuš, Hrastinski (66' Krajačić), Mlinarić. TRENER: Kristijan Mitrečić