Podjela bodova u vrlo dobroj predstavi

1. ŽNL 18. kolo: Inkop – Oroslavje 1:1

U 18. kolu 1. zagorske nogometne lige zanimljivu smo utakmicu očekivali u Poznanovcu, gdje je Inkop dočekao Oroslavje. Takva smo očekivanja temeljili na činjenici da je Inkop pojačao igrački kadar za proljeće i doma je uvijek neugodan, a s druge pak strane Oroslavje je do ovog kola bilo jedina ekipa 1. zagorske lige sa svim pobjedama, dakle najuspješnija proljetna ekipa. U prvih 45 minuta nije bilo golova, pa niti izglednih prilika, tek nekoliko udarac iz daljine, izdvajamo sjajnu bombu Gamilca u 21. minuti, koju je Hursa skrenuo u prečku. A baš Gamilec je u nastavku doveo u vodstvo Oroslavje, u 53. minuti, kada je primio loptu u kaznenom prostoru, prevario dva igrača i pogodio kontru malu mrežicu. Vodstvo Oroslavja trajalo je sve do završnice, u kojoj je najprije gost tražio penal, nakon pada Gamilca u kaznenom prostoru, da bi u 85. minuti nakon kornera Petrović pogodio za 1:1.