Pobjede zagorskih klubova

Odbojka, 3. HOL sjever: 7. kolo: Plavi 2 – Bedex 2 1:3; Toplice 1 – Cratis Varaždin 3 3:1

Odigrano je i 7. kolo u 3. HOL sjever, koje je donijelo dvije pobjede zagorskih klubova. Bedex 2 je u ovom kolu gostovao kod ekipe Plavi 2 U Murskom Središću i slavio sa 3:1. Bedex 2 je krenuo odlično i prva dva seta dobio u svoju korist sa 25:19 i 25:17 No, domaće se odbojkašice vraćaju i sa 25:17 dobivaju treći set. Ipak, Bedex 2 dolazi do 3:1 pobjede, nakon što četvrti set rješava u sviju korist sa 25:18. Za Bedex 2 igrale su: Marta Vurnek, Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Ema Ocvirek, Gabrijela Vurnek, Ema Jambrek (kap.), Rea Herceg, Lucija Mrkoci; trenerica: Ivana Čehulić.

Bedex 2

Toplice 1 u ovom su kolu, u Maču dočekale Cratis Varaždin i stigle su do druge pobjede. Toplice 1 su silovito krenule u meč i prvi set dobile sa vrlo uvjerljivih 25:9. U drugom i trećem setu vodila se neizvjesna borba. Drugi je pripao Toplicama 1 sa 26:24, a treći gošćama sa 25:23. No, Toplice 1 su četvrti set riješile u svoju korist sa 25:19 i tako stigle do pobjede 3:1. Za Toplice 1 nastupile su: Antonija Pozaić (kap.), Ana Sedak Benčić, Ana Macan, Eva Macan, Hana Preis, Korina Sedak, Nikolina Posarić i Veronika Mužar; trener Robert Halapir. Bedex 2 je na 2. mjestu sa 12 bodova, Toplice 1 su osme sa 4 boda. U 8. kolu Bedex 2 gostuje kod Cratis Varaždin 2, a Toplice 1 gostuju kod Ludbrega 1.