Pobjede za Toplice 2 i Bedex 3

Odbojka, 4. HOL sjever, 2. kolo: skupina A: Ivanec 4 – Toplice 2 0:3; Team – Bedex 3 2:3; skupina B: Toplice 3 – Štrigova 2 1:3

Odigrano je i 2. kolo u 4. HOL sjever u skupinama A i B. U skupini A nastupaju dvije zagorske ekipe. Toplice 2 su gostovale kod Ivanca 4 i stigle do čiste 3:0 pobjede, po setovima 25:18, 25:10 i 25:16. Sam rezultat govori da nije bilo dvojbe pa su tako Toplice 2 stigle do druge pobjede na startu, koju su izborila igračice: Veronika Mužar, Laura Mišković, Marija Šturman, Lana Horvatiček, (kap.), Rania Gerdin, Vievienne Reister, Vida Bastić, Ines Đurđan; trener Robert Halapir. U 3. kolu Toplice 2 dočekuju Kaštel 4.

Bedex 3 je pak gostovao kod Teama u Ljubeščici i slavio sa 3:2. Bedex 3 je prvi set riješio u svoju korist sa 25:22, no sljedeća dva seta odlaze na stranu domaćih odbojkašica i to sa 25:19 i 25:9. No, Bedex se vraća i četvrti set dobiva sa 25:21, da bi u odlučujućem setu slavio sa uvjerljivih 15:5. Za Bedex 3 igrale su: Gabrijela Brestovečki, Mia Herceg, Marta Lež (kap.), Helena Vučković, Tia Glumpak, Iva Meštrović, Karla Vuzem, Karla Ptičar, Paula Babić, Tea Bezjak, Maja Meštrović; trenerica Marija Srebak. U 3. kolu Toplice 2 dočekuju Kaštel 4, a Bedex 3 je domaćin Ivancu 4.

U skupini B natječu se Toplice 3, koje su u ovom kolu dočekale Štrigovu 2. Utakmica je odigrana u Pregradi. Prvi set pripao je gošćama 25:15, a u drugom se vodila borba do samog kraja, no i on je otišao na stranu gošći 26:24. U trećem setu Toplice 3 se vraćaju i dobivaju ga sa 25:22, no snage za potpuni preokret nije bilo. Štrigova u četvrtom setu salvi sa 25:15 i dolazi do ukupnih 3:1. Za Toplice 3 su nastupile: Ema Markuš, Ana Siročić, Marta Šoštarko, Morana Orešić, Lana Šuper, Gabi Pavrlišak, Mia Vrančić (kap.) Viktorija Reister, Nea Herceg, trener: Dario Zagvozda. U 3. kolu Toplice 3 gostuju kod ekipe Plavi 3.