Pobjede Tondacha i Mladosti

4. NL – središte 24. kolo

Nakon što u srijedu u 23. kolu niti jedan zagorski predstavnik u 4. NL središte nije dohvatio niti bod, u 24. kolu niti jedan zagorski predstavnik nije poražen. Jučer su zagorski derbi Straža i Stubica odigrali 2:2, a Tondach je pobijedio u gostima Zelinu. Za vodstvo momčadi iz Bedekovčine u 12. minuti zabio je Bobinec, dok je pobjedu u 59. minuti potvrdio Hendija. Mladost je pak danas u Zaboku pobijedila minimalno Croatiu Hrastje. Jedini gol zabio je Krajačić u 18. minuti. Upravo Tondach i Mladost sastaju se u subotu na praznik rada u još jednom zagorskom derbiju. Od ovog kola ostala nam je u 17 sati utakmica Odre i Save Strmec, koja neće promijeniti pozicije zagorskih klubova. Tondach je na 7. mjestu sa 34 boda, Stubica na 9. ima 33, a Mladost na 10. mjestu 32 boda. Straža je 17. sa 20 bodova, 7 više od zadnjeg Banovca. U vodstvu su i dalje Ravnice, koje su u ovo kolu sa 5:1 pobijedile Gradiće i sada imaju 60 bodova, 8 više od Lukavca.