Pobjeda Toplica 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 19. kolo: Nedelišće Elting 2 – Bedex 2 odgoda; Kitro Varaždin 4 – Toplice 2 1:3

Proteklog vikenda u 4. HOL sjever, na rasporedu je bilo 19. kolo. Vodeći Bedex 2 je trebao gostovati kod Nedelišće Eltinga, ali je utakmica odgođena. Toplice 2 su pak gostovale kod Kitro Varaždina 4 i stigle do nova tri boda, nakon pobjede 3:1. Prva dva seta odbojkašice Toplica 2 riješile su u svoju korist prilično uvjerljivo sa 25:13 i 25:12. No, nakon toga uslijedilo je opuštanje, pa domaće odbojkašice dolaze do trećeg seta sa 25:19. No, ipak u četvrtom setu Toplice 2 dolaze do 25:20, ukupne 3:1 pobjede i nova tri boda.

Za Toplice 2 igrale su: Vivienne Reister, Josipa Marković, Patricija Spevec, Korina Sedak, Nikolina Posarić, Ana Macan, Eva Macan, Petra Malečić, Paula Posarić, Ana Sedak Benčić, Tara Sovec, Tea Đurek; trener Robert Halapir. Bedex 2 je i dalje u sigurnom vodstvu sa 51 bodom, a Toplice 2 se nalaze na šestom mjestu sa 29 bodova. U 20. kolu Toplice 2 dočekuju Ivanec 4, a Bedex 2 gostuje kod Kitro Varaždina 3.