Pobjeda Lukavca u Donjoj Stubici

15. kolo IV. NL-središte

Iako je Stubica protiv lidera Lukavca odigrala dobru utakmicu, na kraju je poražena na svom travnjaku rezultatom 1:2 u 15. kolu IV. NL-središte Zagreb. Domaći su veći dio utakmice bili ravnopravni, pa čak i bolja momčad, no gosti su svoje šanse iskoristili, za razliku od Stubice, pa zasluženo nose tri boda. Rezultat 0:1 postavio je Lagundžija u 70. minuti nakon pogreške vratara Pušeca. Tri minute kasnije s 18 metara opalio je Cimeša, činilo se da će Pušec uloviti tu loptu, no nakratko ju je dodirnuo i ona se odbila u mrežu za 0:2. Konačnih 1:2 postavio je eurogolom s 25 metara Moreno Koletić.

Zbog teretnog vozila u kvaru na državnoj cesti DC404 na čvoru Draga u smjeru Krka, vozi se otežano.  Zbog olujnog vjetra samo za osobna vozila otvorene su: -autocesta A6 Rijeka-Zagreb između čvorova Delnice i Kikovica (obilazak za o...