Pobjeda Klanjca, bod Mladosti iz Zaboka

4. NL – središte, skupina A 15. kolo

Odigrane su i tri preostale utakmice 15. kola 4. NL središte skupina A. U dvije su igrali zagorski predstavnici. Klanjec je stigao do važne pobjede u derbiju začelja protiv Duge Rese 1929. Iako su gosti poveli u 11. minuti, Klanjec je za samo 9 minuta s prijelaza prvog na drugo poluvrijeme zabio 4 gola za vrijednu pobjedu. Zabijali su Zrnc, Sušec, Kolar i Vrabec.

Mladost iz Zaboka je pak gostovala kod Odre vodila 2:0 golom Vojakovića i autogolom Filipovića, ali su domaćini izjednačili. Zadnji Slunj je izvukao bod protiv Španskog odigravši 2:2. Jesenski prvak je Dinamo (OO). Ima 7 bodova prednosti pred Golubovcem, koji ima još dvije utakmice, zaostale zbog problema s koronom. One su na rasporedu 4. prosinca kod Klanjca i 12. prosinca kod kuće protiv Odre. Mladost Zabok se probila na 3. mjesto sa bodom manje od Golubovca. Preostala 4 zagorska predstavnika su ''na kupu'', od 11. do 14. mjesta poredali su se Stubica sa 18, Tondach sa 17, Straža sa 16 i Klanjec sa 14, s tim da Straža i Tondach u subotu 4. prosinca igraju svoju zaostalu utakmicu.

4. NL središte skupina A 2021/22. 15. kolo, 27. i 28.11.2021.