Pobjeda Bedexa

Odbojka, 2. liga regija sjever, doigravanje 7. do 12. mjesta: 13. kolo: Glina – Bedex 0:3

Odbojkašice Bedexa u 2. ligi regije sjever,  u doigravanju za poredak od sedmog do 12. mjesta, u 13. su kolu gostovale su kod Gline. Bila je to izravna borba za predzadnje mjesto.

Bedekovčina je bolje krenula i dobila prvi set 25:21. Drugi je set bio najneizvjesniji, ali je i on pripao Bedekovčini sa 27:25. To je prelomilo utakmicu i odbojkašice iz Bedekovčine su u trećem setu došle do uvjerljivih 25:14 i tako stigle do pobjede 0:3. Za Bedex su igrale: Monika Kozjak, Iva Gorički, Lucija Prančić, Barbara Kovač (kap), Ema Ocvirek, Leona Šoštarko, Marta Vurnek, Lucija Mrkoci, Lana Pripeljaš; trenerica: Ivana Čehulić. Na ljestvici Bedex je na petom mjestu sa četiri boda, čime je osigurano to peto, ili ukupno 11. mjesto, a u zadnjem, 14. kolu dočekuje vodeći Daruvar.