Pioniri Zagorca iz Krapine osvojili pionirski kup

Finale Kup-a NSKZŽ za pionire: Rudar DZ – Zagorec Kr 1:2

Dubrava Zabočka bila je domaćin ovogodišnjem finalu kupa NSKZŽ-e za pionire. Ove sezone 11 ekipa startalo je u pionirskom kupu, a finale su izborili Rudar DZ i Zagorec KR. Rudar je u polufinalu sa 2:1 pobijedio Jedinstvo, a Zagorec je nakon penala izbacio Stubicu. Finale u Dubravi Zabočkoj ponudilo je sjajan pionirski nogomet dvije ekipe, koje se natječu u ligama središta. Rudar DZ je vodeća ekipa 2. lige središte, a Zagorec KR je pri vrhu 1. lige središte. Poveli su domaćini u 11. minuti, a gol je zabio Vito Varović Vukić, no već u 17. minuti izjednačio je Borna Đurek, da bi u nastavku, u 52. minuti Antonio Presečki presudio finale u korist Zagorca.