Kadeti Zagorca iz Krapine osvojili kadetski kup

Finale Kup-a NSKZŽ za kadete: Mladost Z – Zagorec Kr 0:4

Ove sezone 8 je klubova prijavilo svoje kadetske ekipe za kup NSKZŽ-e u toj kategoriji, a do završnice su stigle ekipe Mladosti iz Zaboka i Zagorca iz Krapine. Finalna utakmica odigrana je u Zaboku, a bolje su ju otvorili gosti iz Krapine, koje je u vodstvo doveo Leonardo Posilović u 20. minuti. Sa tim se rezultatom otišlo na odmor. Vrlo brzo u nastavku, u 44. minuti Lovro Cigula povećava vodstvo Zagorca na 0:2, a u samoj završnici, sa još dva gola kadeti Zagorca samo potvrđuju pobjedu. U 78. minuti za 0:3 zabio je Matej Brebrić, a u 80. minuti za konačnih 0:4 gol postiže Borna Krizmanić.

KUP NSKZŽ KADETI FINALE

RUDAR DZ – ZAGOREC KR 0:4

SUCI: Kožar, Petriško, Boroša

STRIJELCI: 0:1 Posilović 20', L. Cigula 44', Brebrić 78', 0:4 Krizmanić 80'

MLADOST Z: Bivol, Gregurić, Jadek, Filipec, Bašić, Fruk, Galina, Šimunec, Škrlec, Bobek, Jakoplić, (Kruhek, Mladić, Tisanić, Lončar); trener: Dario Jajčević

ZAGOREC KR: V. Vincelj, Frinčić, Smiljanec, Ružak, L. Vincelj, Brebrić, Krizmanić, M. Cigula, Presečki, L. Cigula, Posilović, (Leško, Merkaš, Mrzlečki, Katalenić, Petek); trener: Marko Pastorčić

Od 21:20 autocesta A1 između čvorova Maslenica i Sveti Rok otvorena je za sve skupine vozila, no zbog jakog vjetra na dijelu dionice između tunela Sveti Rok i vijadukta Božići vozi se uz ograničenje brzine 60 km/h.  Kolnici su mjestimice ...