Pioniri Pregrade ispali od Vrapča

U Pregradi odigrane utakmice za popunu 2. NL-centar (pioniri)

Pregrada nažalost nije uspjela u svom naumu da se plasira u 2. NL-centar za pioniore. Na svom su travnjaku Pregračani poraženi od Vrapča. U oba ogleda gosti su slavili rezultatom 3:1. Počelo je sjajno za domaće u utakmici pionira. Emanuel Tomić doveo je Pregradu u vodstvo od 1:0, no već do poluvremena Vrapče preokreće pogocima Kirasića i Juraka za 1:2. Konačnih 1:3 s „bijele točke“ postavio je Kljajić.

U utakmici mlađih ponira na semaforu je nakon 38. minute igre stajalo 0:3, da bi počasni pogodak za Pregradu postigao Noa Čuček. Unatoč porazima pioniri Pregrade ostavili su dobar dojam. Treneri Dejan Kolar i Vinko Kotarski rade odličan posao i sigurni smo da ćemo iz redova omladinskog pogona Pregrade u budućnosti čuti mnogo lijepih riječi.