Peto prvenstveno slavlje Mladosti u nizu

Junak utakmice bio je Matija Vedriš koji je postigao oba pogotka za Zabočane

Mladost je zasluženo došlo do svog petog uzastoponog slavlja u nizu. U utakmici 9. kola na Zaseki je savladan Polet iz Svete Klare rezultatom 2:0. Junak utakmice bio je Matija Vedriš koji je postigao oba pogotka za Zabočane. Već u 8. minuti Vedriš je iskoristio propust vratara Hađiselimovića i gotovo iz "mrtvog kuta" pospremio loptu u mrežu za 1:0. Konačnih 2:0 Vedriš postiže u 36. minuti nakon što ga je odlično u prostor poslužio Iskrić, a ovaj rutinirano savladao gostujućeg vratara. Ovom pobjedom Mladost se barem privremeno probila na drugo mjesto, a plasman zabočke momčadi nakon ovog kola ovisit će o ishodu utakmice Golubovec - Brezovica koja se igra danas u 15,30 sati.

Zbog prometne nesreće prekinut je promet na državnoj cesti DC1 između izlaza Pojatno i rotora Westgate u smjeru Zagreba.   Kolnici su mjestimice vlažni i skliski, a zbog niskih temperatura moguća je poledica, osobito na mostovima i nadvožnj...