Petica Tondacha u Vojniću

4. NL – središte skupina A: 3. kolo: Vojnić 95. – Tondach 0:5

U 3. kolu 4. NL središte skupina A Tondach je gostovao kod Vojnića 95. Nakon osvojena 4 boda iz prve dvije utakmice, Tondach je na drugo gostovanje krenuo po nove bodove. I krenuo je više nego sjajno, jer je već na samom otvaranju utakmice stigao do vodstva. Naime, već u 2. minuti Karlo Bobinec pogodio je za 0:1 i usmjerio utakmicu. Sve je dalje bilo lakše, a posebno od 31. minute, kada je Filip Merlin zabio i za 0:2. Bio je to rezultat poluvremena. U nastavku, vrlo brzo, ako ih je uopće i bilo sve su dvojbe riješene. Naime, Merlin je svojim drugim golom, u 52. minuti povisio na 0:3, da bi već u 54. minuti bio dosuđen kazneni udarac za Tondach, koji je u 0:4 pretvorio Karlo Frtalj. U samoj završnici, točnije u 86. minuti Dominik Lončarić, koji je u igru ušao 20-tak minuta ranije pogodio je za konačnih 0:5. Tom je pobjedom Tondach u subotu izbio na prvo mjesto ljestvice, da bi ga Golubovec u nedjelju spustio na drugo mjesto. Već u srijedu Tondach u 4. kolu dočekuje Špansko.

4. NL – središte skupina A, 3. kolo

VOJNIĆ 95. – TONDACH 0:5 (0:2)

SUCI: Kožar, Petriško, Filko    GLEDATELJA: 100

STRIJELCI: 0:1 Bobinec 2', 0:2 Merlin 31', 0:3 Merlin 52', 0:4 Frtalj 54' 11m, 0:5 Lončarić 86'

VOJNIĆ 95: Manjerović, Kalem (73' Adžaga), Omeragić, Matanić (65' Starčević), Tutić (46' Stanić), Jagodić (46' Josipović), Horvatin, Brkić, Prpić (65' Jurić), Ljevar (73' Jelić), Valentić; trener: Muhamed Seferagić

TONDACH: Družinec, Bartolec (46' Horvat), Kralj, Hendija, Merlin (79' Boronjek), Frtalj, Frančina, L. Jurina (79' Bokun), Bobinec, D. Bosec (65' Lončarić), Gredelj (65' I. Bosec); trener: Drago Bartolić