Otvoreno novo dječje igralište i izvučene skupine za 2. izdanje turnira Kup zabočkih kvartova
Dvostruko događanje u ulici Marije Jurić-Zagorke u Zaboku u organizaciji SU "Zabočki lavovi"
U organizaciji zabočke sportske udruge "Zabočki lavovi" otvoreno je novouređeno dječje igralište iza zgrade u ulici Marije Jurić-Zagorke u Zaboku, a odmah nakon toga izvučene su skupine za II. izdanje mini nogometnog turnira "Kup zabočkih kvartova - uredi svoj kvart". Nazočnim gostima i stanarima zgrade, koji su potpomogli ovaj event, prvo se obratio predsjednik SU Zabočki lavovi, Marko Deak. Slijedila je zanimljiva prezentacija samog projekta, a prikazan je i video-uradak s prvog izdanja turnira. Podsjetimo prošle godine osvojila ga je momčad Kaptol I, za koju su nastupali: Davor Iskrić, Marko Belanović, Hrvoje Jurina, Vedran Piljek i Zoran Mihovilić. Nagradu od 15.000 kuna odlučili su investirati u dječji park u ulici Mariji Jurić-Zagorke, koji sada zaista izgleda sjajno i spomenuta petorka ima pravo biti ponosna na sebe. Park je otvorio gradonačelnik Grada Zaboka, Ivan Hanžek.
Nakon otvaranja parka slijedilo je izvlačenje nagarada za drugo izdanje turnira. Ove godine nastupit će dvije momčadi više, tj. 18 momčadi s područja Grada Zaboka, koje će biti podijeljene u 6 skupina sa po tri momčadi. Uz izvlačenje skupina izvlačile su se i boje dresova za svaku momčad. Prema neslužbenim saznanjima i prema prijavama momčadi najjače su skupina A, gdje je i branitelj naslova i skupina F. Turnir će se kao što smo i najavili održati u Parku Milana Prpića u Zaboku, 27. lipnja i trajat će cijeli dan. Poslije prvog kruga ispasti će samo dvije momčadi, o onda slijedi osmina finala i igranje na ispadanje.
Dečki iz sportske udruge "Zabočki lavovi" postavili su pred sebe visoke kriterije, pa je tako i ovaj dvostruki event bio na vrlo zavidnom nivou i svi su s novootvorenog igrališta u ulici Marije Jurić-Zagorke otišli puni lijepih dojmova. Naravno najviše su profitirali oni najmlađi koji će sada konačno moći igrati na lijepo uređenom igralištu.
Skupine 2. izdanja "Kupa zabočkih kvartova - uredi svoj kvart"
A: Kaptol I, Špičkovina, Centar 2
B: Zabočka 2, Lug, Grabrovec 2
C: Gubaševo, Trebež, Repovec
D: Tisanić Jarek, Centar 3, Centar 1
E: Zabočka 1, Grdenci, Grabrovec 1
F: Pavlovec, Kaptol 2, Dubrava
Prethodni članak
Sljedeći članak
Renata došla prijaviti obiteljsko nasilje pa izudarala dvojicu policajaca
Nestala je Patricija. Od jučer joj se gubi svaki trag, policija moli pomoć
Foto s mjesta događaja: Propucan kafić, ljekarna i vozila! Jedna osoba uhićena
Buknuo veliki požar na OPG-u, gore gospodarski objekti
Gusti dim uznemirio građane. Vatrogasci na terenu, gori blok kuća?
Anđeli šalju znak: Ova 4 horoskopska znaka ulaze u period sreće i blagostanja
Toplice do dva seta u Ivancu
Božićni koncert KPD-a Zlatarjeve
Dobre vijesti: Od 1. siječnja banke uvode besplatne usluge za dio građana
VAŽNO! HZJZ zbog zabrinjavajućih podataka izdao upozorenje za roditelje
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
