Novi bod Jedinstva u gostima i to sa dva veterana
4. NL – središte skupina A: 22. kolo: Ilovac – Jedinstvo 2:2
U 22. kolu 4. NL središte skupina A Jedinstvo je gostovalo kod Ilovca. Nakon tri uzastopna poraza, Jedinstvo je željelo prekinuti tu negativnu seriju. Ali uvod u utakmicu grozan, zbog velikih problema sa kadrom. Jedinstvo je u Karlovac otputovalo sa samo 13 igrača, a među njima i dva veterana, koji imaju pravu nastupa i za seniore. Tako su zaigrali 38-godišnji Dražen Cerovečki i 47-godišnji Goran Zubić. Godine su samo broj, zar ne? Jer Jedinstvo je i sa takvim sastavom stiglo do vrlo važnog boda, s kojim je ostalo na šest bodova od Ilovca, što u borbi za opstanak ima jako važnu ulogu.
Inače, poveli su domaćini, kada je u 21. minuti zabio Vito Vratarić. No, na odmor su sa vodstvom otišli gosti. Preokret u samo tri minute na krilima Gorana Dleska, koji je izjednačio u 35. minuti i Sandra Vincelja, koji je za 2:2 pogodio u38. minuti. U nastavku domaćini ipak dolaze di boda, nakon što je u 60. minuti konačnih 2:2 postavio Matej Jurčić. Do kraja nije bilo golova i Jedinstvo je stiglo do vrlo važnog boda. U 23. kolu Jedinstvo u zagorskom derbiju dočekuje Rudar DZ.
4. NL – središte, skupina A, 22. kolo ILOVAC – JEDINSTVO 2:2 (1:2)
SUCI: Jokić, Mufa, Lasić; GLEDATELJA: -
STRIJELCI: 1:0 Vratarić 21', 1:1 Dlesk 35', 1:2 Vincelj 38', 2:2 Jurčić 60'
ILOVAC: Bogović, Vratarić, Joha, Rojnić (85' Klokočki), Kladušan (61' Petrić), Mance (80' Štefanac), Kusanić, Bukovac, Popovački, Jurčić, Novosel; trener: Krunoslav Kišpatić
JEDINSTVO: Bivol, Sinković, Pernjek, Dlesk, Kučko (46' Kozina), Cerovečki (73' Hanžek), Vincelj, Zubić, Hrastinski, Gregurić, Junković; TRENER. Tomica Vincelj
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kaos u Zagorju: Parkirani auto totalno smrskan, policija objavila detalje
Prvi detalji strave u Zagrebu: Mladić (22) likvidiran s dva hica iz pištolja
Zagorska policija uputila važnu obavijest građanima – apel na oprez i odgovornost!
Preminuo jedan od naših najpoznatijih poduzetnika (63)
Od ponoći 15. travnja važna promjena za brojne hrvatske građane
Ovaj utorak donosi preokret: Stižu važne odluke na poslu i u privatnom životu
Spoj trčanja i snage: Zlatar domaćin prvog "Hybrid Race" natjecanja
Biserka iz Zlatar Bistrice briljirala u 'Večeri za 5': 'Okus pravog domaćeg jela'
Legenda o Veroniki Desinićkoj predstavljena u Bledskom dvorcu
OPSADNO STANJE: Policija s dugim cijevima i Hitna okružili zgradu
Ruralno. Zeleno. Digitalno. Održivo. - FUTURRA Požega – studij za karijeru budućnosti
Što učiniti ako pronađete ptića?
Malo tko zna: zagorski obrt osvojio terase, domove, kafiće i hotele diljem Hrvatske
Jelena Rozga stiže u Zabok na event otvorenja nove poslovnice ZAKS-a
U Zagorju se proizvodi obuća vrhunske kvalitete i može se kupiti online
