Nesretan poraz Mladosti

Nogometaši zabočke Mladosti odigrali su vrlo dobru utakmicu protiv Zeline, osobito prvo poluvrijeme, ali na kraju su nesretno poraženi rezultatom 0:1

Nogometaši zabočke Mladosti odigrali su vrlo dobru utakmicu protiv Zeline, osobito prvo poluvrijeme, ali na kraju su nesretno poraženi rezultatom 0:1. Šteta. Već dugo nismo gledali tako dobru Mladost kao u prvom dijelu, nedostajali su samo golovi. Akcije su se vrtjele kao na tekućoj traci, Zabočani su stvorili 5-6 izglednih prilika, ali lopta jednostavno nije htjela u mrežu.

Kod gostiju bilježimo tek dva ozbiljna pokušaja Sinanija. U nastavku su se gosti malo presložili, ali Mladost je i dalje bila aktivnija. Dobre prilike imali su Vedriš i Krajačić, no u 73. minuti stiže kazna za propuste i Sinani atraktivnim pogotkom postavlja konačnih 0:1 i donosi Zelini tri važna boda.