Mladost uvjerljiva protiv desetkovanog Klanjca u "zagorskom derbiju"

Klanjčani su u Zabok doputovali s puno problema...

U okviru 14. kola IV. NL-središte skupina A u Zaboku je odigran "zagorski derbi" između domaće Mladosti i Klanjca koji je završio rezultatom 4:0 i naravno zasluženom pobjedom Mladosti. Klanjčani su u Zabok doputovali s puno problema, bez sedam standardnih igrača, među kojima su i dva vratara, pa je na vrata morao stati branič Pleško. Već u 7. minuti Poljak dovodi domaće u vodstvo od 1:0 iz slobodnog udarca. Iako su domaći imali više od igre i više prilika, domaća obrana imala je puno problema s Kolarom koji je u 14. minuti pogodio gredu. Početkom nastavka Klanjec je pritisnuo i kreirao nekoliko opasnih napada, no sve je riješeno u 61. minuti kada je Vojaković nakon dvostrukog duplog pasa s Vedrišem pogodio za 2:0. Sedam minuta kasnije Krajačić na asistenciju Vojakovića zabija za 3:0, a konačnih 4:0 silovitim udarcem u 72. minuti postavlja Vedriš, nakon lijepe akcije Poljaka i Turka.

MLADOST ZABOK - KLANJEC 4:0 (1:0)

ZABOK: igralište SC Zaseka, GLEDATELJA: 70, SUCI: Dragašević, Brezć i Stanković.

STRIJELCI: 1:0 Poljak 7', 2:0 Vojaković 61', 3:0 Krajačić 68', 4:0 Vedriš 72'.

MLADOST ZABOK: Martinec, Vedriš (75' Tisanić), Pavić, Kotarski, J. Šoštar (79' Tumpić), Deak (80' Švaljek), Vojaković (80' Hrastinski), Iskrić (62' Turk), Tarle, Poljak, Borac (62' Krajačić). TRENER: Ivan Zubić

KLANJEC: Pleško, Humski (46' Novak), Kolar, Zrnc, F. Pavlinić, F. Petrišić (69' Bogović), K. Pavlinić, Kodrnja (69' Sušec), Vrabec, I. Petrišić, Mustač. TRENER: Željko Deak

Zbog prometne nesreće prekinut je promet na autocesti A3 Bregana-Lipovac između čvorova Novska i Okučani u smjeru Lipovca (130.+500 km). Promet se preusmjerava obilaznim pravcima. Molimo korisnike za poštivanje prometnih znakova. Molimo korisni...