[FOTO] Drempetić sa bijele točke za važnu pobjedu Stubice

4. NL – središte skupina A: 14. kolo: Stubica – Blato 1:0

U 14. kolu 4. NL središte, skupina A Stubica je dočekala Blato. Već duže vrijeme nije dobra situacija u Stubici, i svaka utakmica je nada u povratak na neke bolje rezultate. Naime, zadnja pobjeda Stubice prije ovog kola datira još od 2. listopada iz Duge Rese, a nakon toga još dva puta Stubica je igrala neodlučeno. Zadnja dva poraza od 2:3 stigla su u zagorskom derbiju kod kuće od Straže, ali onda i u 13. kolu kod zadnjeg Slunja, kojemu je to bila prva pobjeda. Zadnja pak domaća pobjeda je ona protiv Poleta još iz 4. kola 15. rujna. Kako je ovo bila zadnja domaća utakmica ove jeseni, želja za pobjedom bila je zasigurno još izraženija. U prvih 45 minuta Stubica je imala blagu terensku inicijativu, pa i izraženije prigode, a najbolje dvije gotovo identične imao je Drempetić, kada se po lijevoj strani spustio u kazneni prostor malo iskosa, ali oba puta udarac mu brani golman Blata Kvakan. U nastavku, u 65. minuti velika greška gostiju dovodi do kaznenog udarca za Stubicu. Drempetić je dobio jednu loptu na lijevoj strani, brži je bio Boris Eterović, ali je loše vratio loptu golmanu Kvakanu, koji također ne reagira najbolje, lopte prima, pa uporni Drempetić dolazi do lopte, daje povratnu za Ivana Čekolja, kojega ruši Tonković. Penal je u 66. minuti izveo Drempetić, Kvakan ga je pročitao, ali lopta mu prolazi kroz ruke za 1:0. Do kraja Stubica se obranila i stigla do važne pobjede, prve domaće nakon više od 2 mjeseca.