Limači Oroslavja prvaci su 1. ŽNL
Nakon što su nakon jesenskog dijela prvenstva 1. ŽNL za limače bili vodeći, mali nogometaši Oroslavja tu su prednost s
Nakon što su nakon jesenskog dijela prvenstva 1. ŽNL za limače bili vodeći, mali nogometaši Oroslavja tu su prednost sačuvali do samog kraja i zasluženo osvojili titulu prvaka. U 18 odigranih utakmica ostvarili su 16 pobjeda uz samo jedan poraz i jednu neriješenu utakmicu.
Osim rezultatom, mladi su Oroslavčani plijenili pažnju i svojom odličnom igrom koju su kao ekipa prezentirali na terenu, a čime su zaradili pohvale i onih zahtjevnijih nogometnih poklonika. Veliku zaslugu za to ima naravno i trener Zdravko Novosel.
- Djeca su prve nogometne korake napravila u Oroslavju i postigli su zavidnu kvalitetu kojom se mogu nositi s bilo kojim klubom u 1. ligi, a što smo dokazali nastupima na turnirima. Prava provjera bit će nam 18. lipnja nastup na finalnom turniru Nogometnog središta Zagreb gdje nastupaju prvaci županijskih liga. Ovaj lijepi uspjeh ne bi bio ostvaren bez pomoći roditelja na čemu im se zahvaljujem i nadam se da će sva ta djeca i dalje ostati u našem klubu - rekao je trener Novosel dodajući kako mu je drago što je i ekipa limača bila dio uspješne sezone Nogometnog kluba Oroslavje.
Pod trenerskom palicom Zdravka Novosela za ekipu limača NK Oroslavje ove su sezone igrali Tomislav Knežević, Emil Grabušić, Martin Gudan, Dominik Ruk, Vito Lončarević, Marko Jagečić, Matija Šipek, Adam Čičković, Dinko Veverec, Goran Mihaljinec, Mihael Banožić, Dominik Pavlić, Luka Pavlić, Dino Šebalj, Kristijan Starešina, Matej Grabušić, Pero Pavlić, Lovro Pušćenik, Domagoj Jukić, Ivan Gredičak i Mihael Vrđuka.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stavite list lovora u hladnjak na sat vremena: Trik iskusnih domaćica koji rješava veliki problem
Užas u Zagorju: Djevojka se zabila u betonski most, mladić ispao iz auta. Oboje prevezeni u Opću bolnicu
Veliki rast broja raspada brakova: Na svakih 100 sklopljenih brakova u Zagorju dolazi oko 40 razvoda
Upravo je zatreslo. Potres se osjetio i u Zagorju
Požar u Zagorju: Spaljivao otpad, vatra izmakla kontroli
Ljetna događanja u Radoboju
[FOTO] Počinje rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Bedekovčina vrijedna 8,2 milijuna eura
Teška nesreća na A1: Talijan naletio na zaustavljeni automobil, mladić životno ugrožen
Sudar tri automobila u Zlataru
Uhićen Željko Kerum
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
