Korman pogodio za bod u trećoj minuti sudačke nadoknade

1. kolo IV. NL-središte skupina A, Stubica - Brezovica 3:3

Stubica i Brezovica odigrala su vrlo zanimljivu, na momente i dramatičnu utakmicu 1. kola IV. NL-središte A koja je završila rezultatom 3:3. Domaći su poveli preko svog najboljeg igrača Drempetića u 11. minuti, nakon odličnog ubačaja Brazilca de Souze Mella s desne strane. No vrlo dobri gosti uspjeli su preokrenuti do kraja prvog dijela. Prvo je Sokić snažnom bombom zabio za 1:1 u 12. minuti, a u 42. minuti isti je igrač odlično asistirao Smolčiću koji rutinirano zabija za 1:2. Kada je Fabijanec prekrasnim eurogolom zabio za 1:3 u 62. minuti malo tko je vjerovao da Stubica može do pozitivnog rezultata. No domaći su pokazali karakter i uspjeli su preokrenuti. Prvo je Drempetić sigurno realizirao kazneni udarac u 70. minuti nakon što je u kaznenom prostoru gostiju srušen Glavač. I onda u trećoj minuti sudačke nadoknade nakon ubačaja Drempetića iz slobodnjaka najviši u skoku je Korman koji glavom zabija za konačnih 3:3.