KAKVA GOLIJADA U MAČU: Ušao s klupe pa u 37 minuta zabio 'hattrick'

Gaj i Vrapče pružile su odličnu utakmicu i donijeli navijačima sve ono što nogomet nudi. Od odličnih proigravanja, oštrih startova, agresivnost koja je u jednom trenutku bila na rubu incidenta, rezultatske preokrete i ono najvažnije – golove.

Poveli su gosti odličnim golom Tomšića iz slobodnog udarca da bi samo šest minuta kasnije Postonjski poslužio Kovačića koji pogađa malu mrežicu nemoćnog Ševerdija. U drugom poluvremenu trener domaćih Glavica uvodi Šoštarića koji je u 37 minuta, od 50. do 87. minute postigao tri pogotka i odveo Gaj prema sigurnoj pobjedi.

Točku na i u sudačkoj nadoknadi stavio je Dačnik – Kovačić postigavši pogodak u prvom dodiru sa loptom tako da je nakon posljednjeg sučevog zvižduka na semaforu ostalo zapisano: Gaj 5. Vrapče 2.

Gaj – Vrapče 5:2

Igralište: NK Gaj Mače. Gledatelja: 200. Sudac: Dominik Bujan 7 ( Guci Draganićki ). Pomoćnici: Adrijano Delač ( Karlovac ), Silvio Jurčević ( Cetingrad ).

Strijelci: 0:1 Tomšić 24; 1:1 Kovačić 30; 2:1 Šoštarić 50; 2:2 Florentino 70; 3:2 Šoštarić 76.; 4:2 Šoštarić 87 – 11 m; 5:2 Dačnik – Kovačić 90+1.

Gaj: Babić 6,5; Deak 7,5 (80. Komorski - ); Brlečić 6 ( 46. Šoštarić 8 ); Sambol 7; Postonjski 7; Tepšić 7; Šaban 7 ( 90+1 Dačnik – Kovačić - ); Aščić 7; Sedak 7 ( 74. Baneković - ), Kovač 6,5; Kovačić 7,5 ( 90+1 Cicnjak ). Trener Marijan Glavica 7.

Vrapče: Ševerdija 5; Vučemilović – Vranjić 6,5; Gjaja 6; Pudić 5,5 ( 58. Houdek 6); Florentino 6,5; Tomšić 7; M. Tolić 5,5 ( 40. Borko 6 ); Pađen 6; Ćosić 6; G. Tolić 6; Špišić 6 (81. Jurak – ). Trener: Denis Bezer 6.

Igrač utakmice: Tihomir Šoštarić