JOŠ NEVIĐENO: Sudac isključio fotoreportera zbog vrijeđanja gostujućeg trenera

Svega se nagledamo u nogometu, ali ovo što se danas dogodilo u Sinju na utakmici 2. HNL još nije viđeno.
Naime, na utakmici Junaka i Rudeša u 16. kolu Druge HNL pred kraj prvog poluvremena sudac Patrik Kolarić je isključio i udaljio s terena fotoreportera koji je vrijeđao gostujućeg trenera trenera Marija Carevića,. javlja Zagreb info.
“U 44. minuti utakmice nakon postignutog gola za vodstvo gostujuće momčadi 0:2 udaljen je od strane sudaca fotoreporter zbog vrijeđanja gostujućeg trenera gospodina Marija Carevića riječima ‘a jesi sada sretan seljačino nepristojna’”, stoji u izvješću delegata utakmice Josipa Pulića.
Kako na tribinama nema gledatelja sudac je itekako dobro mogao čuti što je fotoreporter rekao.
Što se same utakmice tiče Rudeš je slavio golovima Burića u 7. te Muića u 44. minuti.

Kolnici su mjestimice mokri ili vlažni i skliski, a magla ponegdje smanjuje vidljivost na cestama u unutrašnjosti. Vozačima savjetujemo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama, održavaju sigurnosni razmak između vozila i ne kreću...