Jedna gostujuća pobjeda

Rukomet, 2. HRL, U-11, U-13, U-15

Nastavljena su rukometna natjecanja u ligama mlađih kategorija. Bedekovčina se sa tri ekipe natječe 2. HRL. U 2. HRL U-11 skupina B Bedekovčina je u 9. kolu gostovala kod Pavleka. Domaćini su slavili sa 27:20. Sve je riješeno već u prvom poluvremenu, kojeg su domaćini doboli sa 17:9. U nastavku Bedekovčina je smanjila, dobivši nastavak sa plus jedan, za na kraju sigurnih domaćih plus sedam. Matija Novosel zabio je 11 golova. David Habulin, Juraj Gorički, Sven Vidiček, Filip Bajsić 2, Matija Novosel 1, Ivan Lovrić 3, Karlo Dijanić 3, Jan Petek, Ilija Glumpak 1, Kais Mikulec, Vito Labaš; trener: Denis Mikulec.  U 10. kolu Bedekovčina dočekuje Zaprešić, a trenutno se nalazi na 7. mjestu sa 4 boda. U 8. kolu 2. HRL U – 13 skupina B Bedekovčina je trebala gostovala kod Metalca 2, no zbog nedostupnosti dvorane, utakmica je odgođena. Bedekovčina vodi na ljestvici ove skupine sa 12 bodova, koliko ima i Sisak 2 ali sa utakmicom manje, a u 9. kolu dočekuje u derbiju Sisak 2. U 10. kolu U-15 lige  Bedekovčina je gostovala kod Dugog Sela 2. i stigla do pobjede 30:27. Bedekovčinu su predvodili Robert Galic sa 9 i Rok Končić sa 8 golova. Za Bedekovčinu su igrali: Ivan Pisačić, Robert Galic 9 (4), Martin Gorički, Rok Končić 8 (1), Igor Klanjčić 5, Marko Topolovec, Karlo Brestovečki 5, Lovro Vagan, Jakov Papišta, Lovro Papišta, Nik Vurnek, Leo Tenšek, Lovro Tenšek, Tin Vurnek 1; trener: Denis Mikulec. Na ljestvici Bedekovčina na 5. mjestu ima 12 bodova, a u 12. kolu dočekuje Jasku.