Greškama poklonili pobjedu

4. NL – središte skupina A: 8. kolo: Ravnice – Golubovec 3:1

U 9. kolu 4. NL središte Skupina A Golubovec je gostovao kod Ravnica. Bilo je to teško gostovanje, derbi nakon što su Ravnice na ljestvici kolo prije preskočile Golubovec, koji je upao u probleme sa ozljedama. U prvih 15 minuta Golubovec je bio taj koji je bio bliže vodstvu, no u tri prilike nije bilo koncentracije u završnici. U 20. minuti Patrik Sokolić pokušava zagraditi jednu loptu, no domaći igrač ju odnosi, ubacuje na drugu stranu, gdje Filip Rihtar ulazi između dvojice i pogađa za 1:0. Ubrzo nakon gola Dubravko Vujica je u prilici, no njegov udarac je blokiran. U 29. minuti oštar start na Matiji Bobeku. Gosti su tražili i isključenje, no Rihtar prolazi samo sa žutim kartonom. U 30. minuti nakon izvedenog slobodnog udarca i dobre akcije Vujica povratnu loptu šalje u mrežu za 1:1. No, u 43. minuti Rihtar nakon još jedne greške gostiju zabija svoj drugi gol i na odmor se odlazi sa 2:1. U nastavak Golubovec ulazi sa željom za preokretom, no već u 48. minuti novi šok. Golman Filip Škvorc lažnjakom vara jednog igrača domaćina, ali onda predaje loptu Rihtaru i to je njegov hat trick i 3:1 za Ravnice. Golubovec je nakon toga pokušavao dugim loptama ali domaćin je odlično odradio do kraja utakmice nalete Golubovca i preko opasnih kontri prijetio. Rezultat se nije mijenjao i to je četvrta uzastopna utakmica Golubovca bez pobjede, te sada zaostaju za Ravnicama 4, a za Mladosti iz Zaboka 6 bodova. U 10. kolu Golubovec dočekuje Devetku.