Golubovec sredio lidera, zagorski derbi Stubici, visoka pobjeda Mladosti iz Zaboka

4. NL – središte, skupina A 12. kolo

Sjajnu utakmicu u Novom Golubovcu odigrali su Golubovec i vodeći Dinamo (OO). Golubovčani su slavili sa 2:1 i nanijeli prvi poraz lideru koji je u Novi Golubovec stigao sa 10 uzastopnih pobjeda. Time su mu se i primakli na vrhu na samo jedan bod. Osim ovog derbija nedjelja je donijela i zagorski derbi između Stubice i Straže. Povela je Stubica već u 5. minuti, ali je Straža već do odmora okrenula i u nastavku stigla do pobjede 3:2, važne pobjede u borbi za opstanak. Na matineji Mladost Zabok je na spavanju uhvatila Dugu Resu 1929 i slavila sa čak 6:1. Tim se Mladost digla na 4. mjesto. Tondach je na 8., Stubica na 11., Klanjec na 13., a Straža na 14. mejstu. U 13. kolu opet nas čeka jedan zagorski derbi. Klanjec će u nedjelju u Kumrovcu dočekati Golubovec. Ostali zagorski predstavnici igrat će u subotu. Mladost Zabok će u goste vodećem Dinamu u Odranski Obrež, Stubica će pak gostovati kod zadnjeg Slunja, a Tondach kod Blata. Straža će na svom terenu dočekati Zagreb.