Golubovec i Mladost Zabok do pobjeda, zagorski derbi bez pobjednika, šokantan poraz Tondacha

4. NL – središte, skupina A 9. kolo

Jučer su odigrane preostale 4 utakmice 4. NL središte Skupina A, sa 5 zagorskih predstavnika. Zagorski derbi između Klanjca i Stubice završio je 2:2. Stubica je povela 0:2 u prvih 12 minuta, a Klanjec je izjednačio u zadnjih 11. Golubovec i Mladost Zabok su s po 2:0 pobijedili Brezovicu i Polet (SK) i tako su pred međusobni derbi prvi pratitelji vodećeg Dinama (OO). A jedini zagorski klub koji nije osvojio ni bod u ovom kolu je Tondach, iako je u 78. minuti imao 3:1. No, uslijedila je šokantna završnica u kojoj je Odra najprije u 84. minuti smanjila, da bi duboko u sučevoj nadoknadi s dva gola izvela potpun preokret. Stubica nakon ovog kola drži 8. mjesto, Tondach je 9., a Klanjec 11, dok je Straža na 15. mjestu. Osim derbija u Novom Golubovcu, u 10. kolu Tondach dočekuje Prečko, Stubica Odru, Straža gostuje kod Blata, a Klanjec kod Zagreba.

Parovi 10. kola (23. i 24. 10. 2021)

BLATO – STRAŽA (23.10.15.30h)

TONDACH – PREČKO (23.10.15.30h)

STUBICA – ODRA (24.10.15.30h)

ZAGREB – KLANJEC (23.10.15.30h)

GOLUBOVEC – MLADOST ZABOK (24.10.15.30h)

Brezovica – Slunj

Špansko – Dinamo (OO)

Polet (SK) – Duga Resa 1929

Zbog prometne nesreće prekinut je promet na državnoj cesti DC1 između izlaza Pojatno i rotora Westgate u smjeru Zagreba.   Kolnici su mjestimice vlažni i skliski, a zbog niskih temperatura moguća je poledica, osobito na mostovima i nadvožnj...