Gaj poražen kod HAŠKA

3. NL – centar: 30. kolo: HAŠK 1903 – Gaj Mače 2:0

Gaj Mače je u 30. kolu 3. NL centar gostovao kod HAŠKA 1903. Kako se sezona bliži kraju Gaj ima sve više problema sa kadrom, što zbog ozljeda, što zbog kartona, pa je i u ovu utakmicu ušao vidno oslabljen. HAŠK 1903 se pak bori za opstanak, za bijeg sa dna pa mu je svaka pojeda i te kako važna. HAŠK je u odlično ušao u utakmicu, te je iz kaznenog udarac u 6. minuti poveo. Strijelac je bio Filip Rihtar. Sa 1:0 otišlo se na odmor, a utakmica je riješena u 66. minuti, nakon autogola Darija Josipovića, za konačnih 2:0. Pobjeda, koja puno znači HAŠKU, poraz koji nije zabrinjavajući za Gaj, koji će u četiri dana odigrati dvije utakmice. Prvo će već u srijedu odigrati zaostalu utakmicu 26. kola kod kuće protiv Ponikvi, da bi u nedjelju u 11 sati u 31. kolu dočekao Lukavec. Inače, Karlovac je 5:1 pobjedom kod Lučkog u ovom kolu otišao na 14 bodova prednosti, što znali da je osigurao naslov četiri kola prije kraja.