Gaj iščupao bod u samoj završnici utakmice

Gaj je prekinuo neugodni niz od dva poraza u prvenstvu i kupu remijem protiv borbene momčadi Španskog. Utakmica je završila rezultatom 1:1

Gosti su bolje prvo poluvrijeme oplodili pogotkom Jazvića glavom, nakon što ga je iz slobodnog udarca odlično uposlio Klarić. U nastavku je Gaj pritisnuo, propustio nekoliko dobrih prilika, ali ipak u 89. minuti stiže izjednačenje. Neoprezni Lerotić ruši Brlečića u svom kaznenom prostoru, pa sudac Spudić opravdano pokazuje na „bijelu točku“. Loptu uzima Šaban i sigurno pogađa za konačnih 1:1. U sudačkoj nadoknadi sjajnu priliku prvo promašuje Haramustek koji puca preko gola, a potom i Šaban čiji udarac brani odlični vratar Šimčić.

Prometna nesreća na otoku Krku kod kružnog toka u Omišlju, vozi se jednim trakom, naizmjence. Pojačan je promet autocestom A3 Bregana-Lipovac u smjeru Bregane. Mokri su i skliski kolnici u zaleđu Dalmacije i na sjeverozapadu Hrvatske. Zast...