Gaj i Dugo Selo remizirali u derbiju bez golova

Derbi u 12. kolu III. HNL- središte

Gaj i Dugo Selo odigralo su zanimljiv derbi u 12. kolu III. HNL-središte, bez puno prilika i lijepih akcija, ali s puno žara, borbe i trke. Svakoj je momčadi pripalo po poluvrijeme, pa je remi nekako i najpravedniji ishod, iako je Gaj imao veću dominaciju u prvom dijelu utakmice, nego gosti u nastavku. U prvom dijelu Gaj je stvorio 4-5 izglednih prilika od kojih je najizgledniju u 20. minuti propustio Josipović kada je izašao sam pred vratara Anića, ali mu je lopta pobjegla. Dvije minute kasnije Brlečić sa sedam metara udaljenosti promašuje cijela vrata. Najbolju priliku za goste propustio je Puretić u 57. minuti, točnije njegov udarac zaustavila je vratnica. Nakon izlaska Postonjskog Dugo Selo imalo je nešto više od igre, ali mreže su na kraju mirovale i svakoj je momčadi pripao po bod.