FOTO: Rekonstrukcija nogometnog igrališta NK Straža
Nakon ispadanja iz 4. NL središte skupina A i povratka u 1. zagorsku nogometnu ligu, NK Straža odlučio se za sanaciju igrališta.
Renomirana tvrtka i specijalizirana za travnata igrališta iz Zagreba Mifka Sport izvodi sanaciju igrališta. Općina Hum na Sutli i općinski načelnik Zvonko Jutriša osigurali su sredstva za izvođenje radova. Na igralištu će se izvoditi sljedeći radovi; zamjena busena, prozračivanje (rahljenje), dosijavanje travnjaka, top dressing (razbacivanje: pijeska, humusa), gnojidba travnjaka, prskanje herbicida, brananje, drljanje i četkanje.
Nakon izvedenih radova u klubu se nadaju da će igralište na Lastinama opet biti jedno od boljih u KZŽ.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kako da tijesto danima ostane meko i svježe: U brašno dodajte dva zaboravljena sastojka
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
Tvoj datum rođenja otkriva što te čeka u 2026: Nekima stiže velika sreća, a jedan broj mora biti oprezan
STRAVA U ZAGORJU: Muškarac na krevetu smrtno stradao u požaru kuće
[FOTO I VIDEO] Stravičan požar u CIAKU: 'Gore opasne kemikalije, čuju se eksplozije'
Požar u CIAK-u i službeno ugašen! Župan Kolar: "Postoje inspekcije i kontrole"
Proročanstvo Babe Vange za kraj 2025.: Stiže sudbinski obrat za 4 znaka horoskopska
Dragec motorkom srušio drvo Iveku na auto pa se branio: "Prebrzo se vozil po cesti"
U Hrvatskoj potvrđen slučaj gube - bolesti poznate iz biblijskih vremena
[FOTO] UŽIVO IZ VELIKOG TRGOVIŠĆA: Humanitarni advent pun emocija za djecu iz DV Rožica
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
