Florian Šalec drugi u Skradinu: Pobjeda mu izmaknula za manje od pola sekunde

Još jedan sjajan nastup vozača AK Zagorje-Oroslavje na utrci PH u brdskom automobilizmu održanoj u Skradinu

Vozač AK Zagorje-Oroslavje, Floiran Šalec, nastavlja sa sjanim vožnjama u utkrama Prvenstva Hrvatske u brdskom automobilizmu. Na trećoj utrki održanoj u Skradinu pod nazivom "16. nagrada Grada Skradina" Floiran je u klasi 6b osvojio drugo mjesto, dok je ukupno u grupi 6 završio na visokom četvrtom mjestu. Pobjedu u klasi 6b izmaknula mu je ovaj puta za 481 tisućinku ili manje od pola sekunde. Nakon dvije utrke sa svojim je Citroenom C2 R2 ostvario ukupno vrijeme 3:55,816, dok je pobjedik Marin Božičević iz AK "Ri autosport" imao vrijeme 3:55,335. Treće mjesto osvoji je Ivan Bekavac iz AK Solin s vremenom 3:56,809.

Svakako veseli činjenica da je nakon tri odvožene utrke Šalec sa 45 bodova vodeći u grupi 6, ali i u klasi 6b. Do kraja PH još je pet utrka i ako ovako  nastavi oroslavski automiblistički as mogao bi se vrlo lako okititi naslovom prvaka Hrvatske.