Evo tko je ispao iz 1. zagorske lige

Drama u završnici 1. ŽNL

Upravo su završile utakmice 27. kola 1. zagorske nogometne lige. Posljednje kolo ove sezone dalo je odgovor na pitanje tko uz Zagorec VT ispada iz lige. U zadnje kolo četiri ekipe, koje su mogle ispasti ušle su sa istim brojem bodova. U međusobnom krugu najslabije je stajao Radoboj. Na rasporedu nije bila niti jedna međusobna utakmica ekipa koje su se borile za opstanak, već su svi igrali protiv ekipa kojima rezultatski ovo zadnje kolo ni nije baš značilo previše. Oroslavje je svoj posao riješilo vrlo brzo, već do odmora otišlo na 4:0 kod Zagorca VT. Pregrada je povela kod Radoboja, no Radoboj je izjednačio i ostalo je 1:1. Jedinstvo je okrenulo 0:1 na 3:1 protiv Oštrca, a Mladost MB je gubila na poluvremenu 0:2 od Stubice. U nastavku je izjednačila i to bi ju spasilo, no u desetak minuta prije kraja Stubica ipak zabija za 2:3 i šalje Mladost MB u drugu ligu.