Dva uspješna nastupa KBK Krapina u Budimpešti
Budimpešta je ovaj vikend bila domaćin dva kickboxing turnira
Glavni grad Mađarske Budimpešta bio je ovog vikenda domaćin dva vrlo jaka kickboxing turnira. Prvo je u petak održan „Hungarian Kickboxing Open 2025.“ na kojem je nastupilo 504 natjecatelja iz 147 klubova i 38 država, a subotu i nedjelju održao se „30th Hungarian Kickboxing World Cup 2025.“ na kojem je nastupilo 2.643 natjecatelja iz 485 klubova i 52 države.
I u tako jakoj konkurenciji borci KBK Krapina imali su što za reći, posebno na turniru Hungarian Kickboxing Open 2025.“
U disciplini Pointfighting na tom turniru prvo mjesto osvojio je Timotej Kukovačec (+43 kg), druga je bila Adela Kunštek (+33 kg), dok su treća mjesta osvojili Antonela Kunštek (+33 kg), Borna Topolovec (-74 kg), a Matej Žolek (-24 kg) i Antonio Novosel (-30 kg) osvojili su peta mjesta. U Light contactu Borna Topolovec (-74 kg) uzeo je prvo mjesto, a Timotej Kukovačec (+47 kg) drugo mjesto. Obojica su se okušala i u Kick ligh gdje su u istim težinskim kategorijama osvojili druga mjesta.
Kickboxing klub Krapina na ovom je turniru zauzeo visoko 13. mjesto u ukupnom poretku od 147 klubova. Na Svjetskom kupu na pobjedničko postolje popela se jedino Antonela Kunštek (+36 kg) koja je osvojila treće mjesto, dok su Adela Kunštek, Matej Žolek i Antonio Novosel osvojili peta mjesta.
Prethodni članak
Sljedeći članak
TUŽNA VIJEST: Preminuo dr. Višeslav Ćuk: 'Njegova predanost, dobrota i osjećaj odgovornosti ostat će trajna inspiracija'
Foto s mjesta tragedije u Zagorju: Vozač poginuo, na teren stigli vatrogasci, Hitna i policija
Užas u našem kraju: Muškarac upucao drugog muškarca vatrenim oružjem
Snažna eksplozija šokirala Zagrepčane: 'Digla se vatrena gljiva, mislila sam da se srušio Vjesnik'
STRAŠNO: U kući pronađeno dvoje mrtvih! Policija je na terenu
[FOTO i VIDEO] UŽIVO IZ OROSLAVJA: Oro trg je prepun, slavi se Nova!
Izgorjela obiteljska kuća. Brojni vatrogasci i policija na terenu
[VIDEO] Cijeli trg u glas pjeva 'Pod brajde' s Kavalirima: Marija Bistrica ''gori'' na dočeku Nove godine u podne!
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
[FOTO] UŽIVO IZ MARIJE BISTRICE: Atmosfera je odlična - čeka se doček u podne
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
