Druženje, zabava i nogomet u međunarodnim okvirima
Sedam zagorskih ekipa na međunarodnom turniru u Crikvenici
Nogometašice NK Mladost Marija Bistrica protekloga su vikenda nastupile na Međunarodnom turniru Crikvenica kup. Ovo je njihov četvrti nastup u Crikvenici, ali prvi puta su nastupile u dvije kategorije WU 15 i WU 13. Smještene su bile u Crikvenici, a utakmice su igrale na terenima u Hreljinu. U WU 15 kategoriji natjecalo se osam ekipa, a Mladost MB je bila u vrlo jakoj međunarodnoj skupini, s ekipama iz Slovenije, Poljske i Mađarske. U prvoj utakmici u skupini ŽNK Aluminij je slavio sa 4:0 protiv Mladosti, zatim je stigao poraz od poljske ekipe Turniejowa kadra OZPN Siedlce 0:2, a na kraju i od mađarske ekipe Eger SE 0:1. Za Mladost MB su u ovoj kategoriji igrale Julija Psarić, Barbara Perić, Iris Bertić, Petra Lacković, Mia Gorički, Lucija Jakopović, Lucija Klaužer, Amalija Žukina, Magdalena Švaljek, Nina Plašč, Maria Lugarić, Karla Pavlović, Aaliyah Dijanić, Ema Pripeljaš, Leda Lacković i Lora Fijan. U WU 13 kategoriji natjecalo se 11 ekipa. Mladost je u prvoj utakmici u skupini poražena 0:1 od ŽNK Aluminija iz Slovenije, pa od Rijeke 1:3. Još jedan slovenski klub ŽNK Radlje bio je bolji sa 4:0, a u zadnjoj utakmici i Dinamo Zagreb 1 sa 2:0.Za Mladost MB su u ovoj kategoriji igrale: Magdalena Švaljek, Barbara Perić, Iris Bertić, Petra Lacković, Mia Gorički, Lucija Jakopović, Lucija Klaužer, Amalija Žukina, Nina Plašč, Ema Pripeljaš, Leda Lacković i Lora Fijan. Trenerica je bila Tijana Tirić, a u logistici trodnevnog boravka u Crikvenici i prijevoza pomogli su i roditelji Andrija Bertić i Krunoslav Behek.
Nastupilo i pet zagorskih ekipa dječaka
Inače, Crikvenica open je veliki međunarodni turnir koji je i ove godine ponudio natjecanje u čak 13 kategorija, deset muških i tri ženske. U muškim kategorijama nastupilo je još pet zagorskih ekipa. ŠN Zabok je nastupila u kategorijama U 8 i U 9. Stubica je nastupila u kategoriji U 11, a Matija Gubec je nastupio u kategoriji U 13 i u kategoriji U 11. Upravo je Matija Gubec u obje kategorije prošao skupine. U 11 kategorija je stigla do osmine finala, a U 13 kategorija do četvrtfinala. No, za sve zagorske ekipe bilo je to super iskustvo i odličan provod izvan nogometa, po prekrasnom vremenu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Šokirana Zagorka stigla u policiju: 'Pomagajte...'
Direktor iz Zagorja prijetio majci smrću i brutalno je pretukao. Detalji su užasni
BABY BOOM: U Zagorju rođeno 29 beba. Donosimo popis rodilja
Zabilježen potres na području središnje Hrvatske
MASOVNI OPOZIV: U ovoj hrani utvrđen je otrov, objavio Državni inspektorat RH!
TUŽNA VIJEST: Preminuo autor pjesama koje su ostavile neizbrisiv trag u hrvatskoj glazbi
Župni blagdan svetog Valentina u Konjščini uz koncert iz ciklusa „Orgulje Heferer“
Kostelska pištola u Dubrovniku Povijesna postrojba ponosno koračala Festom svetog Vlaha
Vrijedna pobjeda Bedexa
FOTO I VIDEO: Buna traje: Spektakl u Donjoj Stubici
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
