Četiri pobjede za Toplice u Ludbregu

Mini i mala odbojka: 1. HOL

I dok su prošloga vikenda seniorke Toplica bile slobodne, radni vikend imale su mlade snake ŽOK Toplice, koje su u maloj i mini odbojci gostovale kod OK Ludbreg u sklopi 1. HOL. U maloj odbojci natječu se kadetkinje do 13 godina, a u mini odbojci do 11 godina. Sustav je takav da ekipe odigraju po dvije utakmice, gledajući raspored 2. i 12. kola. Ako je i naizgled sustav kompliciran, u oba kola rezultatski je bio vrlo jednostavan i to za Toplice koje su stigle do sve 4 pobjede. U maloj odbojci prvo su slavile sa 2:0 i to oba seta dobivši 25:18, dok su u drugoj utakmici oba seta za novih 2:0 dobile sa 25:14. Do novih pobjeda, a sada ih imaju 4, koliko su i odigrale utakmica, male Topličanke su stigle u sastavu: Ana Macan, Vida Bastić, Ema Poslončec, Vivienne Reister, Ana Sedak Benčić, Marta Šoštarko, Veronika Mužar, Ana Poljak, Josipa Marković, Ines Đurđan, Ellen Bogović i Lana Barić, trener Dario Zagvozda.

U mini odbojci također dvije pobjede za Toplice i ukupno 4 do sada. U ovoj kategoriji igraju se 3 seta do 15, a Toplice su dobile obje utakmice sa maksimalnih 3:0. U prvoj su slavile sa 15:1, 15:9 i 15:8, a u drugoj 15:10, 15:8 i 16:14. Trener Robert Halapir u ovim je utakmicama na raspolaganju imao sastav: Mia Podgajski, Viktorija Reister, Nika Krznar, Sara Habus, Erin Juranić, Nika Belina, Nika Špoljar, Jana Novak, Mila Čehulić i Jana Muraja. Slijedeće utakmice Toplice će u ovim kategorijama odigrati kod kuće protiv Ivanca, prvi vikend prosinca.

Riječka obilaznica (A7) na dionici Rujevica-Orehovica: -masna mrlja na autocesti A7 između 26. +300 i 26. +500 km u smjeru mosta Krk, promet se vodi jednom prometnom trakom. Vozi se uz ograničenje brzine 40 km/h. Molimo korisnike za dodat...