Četiri gola za tri boda

4. NL – središte skupina A: 6. kolo: Tondach – Duga Resa 1929. 4:0

U 6. kolu 4. NL središte skupina A Tondach je dočekao Dugu Resu 1929. Nakon dva zagorska derbija u 4 dana, sa polovičnim uspjehom, Tondach je dočekao Dugu Resu 1929., koja je u Bedekovčinu stigla sa 6. mjesta i sa 8 bodova. Dakle bio je to dobar izazov da Tondach krene prema gore na ljestvici. U prvih 45 minuta nismo vidjeli posebno kvalitetan nogomet, no Tondach je bio bolja ekipa. Šansi nije bio puno, no u 16. minuti dobro proigravanje Borovčaka, u 1:0 je pretvorio Boronjek. U nastavku gosti su krenuli bolje, čvršće i agresivnije, ali Tondach se othrvao napadima, da bi Boronjek u 75. minuti opet pobjegao obrani i zabio za 2:0. U 82. minuti Frančina je na dodavanje Jagarčeca pogodio sa 12 metara po zemlji za nedostižnih 3:0. U 88. minuti nakon kontre i Frtalj se upisao u strijelce za konačnih 4:0. Vrijedna je to pobjeda Tondacha, pred teško gostovanje u Odranskom Obrežu.

4. NL – središte skupina A, 6. kolo

TONDACH – DUGA RESA 1929.

SUCI: Kožar, Petriško, Filko

STRIJELCI: 1:0 Boronjek 16', 2:0 Boronjek 75', 3:0 Frančina 82', 4:0 Frtalj 88'

TONDACH: Družinec, Bartolec (64' Hendija), Kralj, Frtalj, R. Jurina, Bobinec (57' Jagarčec), Čehulić (57' Frančina), Merlin (64' Filipec), Borovčak, Semenski (46' L. Jurina), Boronjek (84' Prelčec); trener: Drago Bartolić

DUGA RESA 1929.: Peraković, Marinić, Šako, Topolnjak, Belavić, Mance (79' Lesić), Mihalić, Matuzić (72' Polović), Popovački, Strgar, Valentić; trener: Ante Šulentić

Smanjena je vidljivost zbog magle mjestimice u unutrašnjosti. Upozoravamo vozače da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama. PRIVREMENA PROMETNA REGULACIJA A2 Zagreb-Macelj: -na dionici Jankomir-Zaprešić u smjeru Maclja ...