Četiri gola za tri boda

4. NL – središte skupina A: 6. kolo: Tondach – Duga Resa 1929. 4:0

U 6. kolu 4. NL središte skupina A Tondach je dočekao Dugu Resu 1929. Nakon dva zagorska derbija u 4 dana, sa polovičnim uspjehom, Tondach je dočekao Dugu Resu 1929., koja je u Bedekovčinu stigla sa 6. mjesta i sa 8 bodova. Dakle bio je to dobar izazov da Tondach krene prema gore na ljestvici. U prvih 45 minuta nismo vidjeli posebno kvalitetan nogomet, no Tondach je bio bolja ekipa. Šansi nije bio puno, no u 16. minuti dobro proigravanje Borovčaka, u 1:0 je pretvorio Boronjek. U nastavku gosti su krenuli bolje, čvršće i agresivnije, ali Tondach se othrvao napadima, da bi Boronjek u 75. minuti opet pobjegao obrani i zabio za 2:0. U 82. minuti Frančina je na dodavanje Jagarčeca pogodio sa 12 metara po zemlji za nedostižnih 3:0. U 88. minuti nakon kontre i Frtalj se upisao u strijelce za konačnih 4:0. Vrijedna je to pobjeda Tondacha, pred teško gostovanje u Odranskom Obrežu.