Bod Zagorcu protiv lidera prvenstva

U 22. kolu Druge SuperSport nogometne lige krapinski Zagorec ugostio je lidera prvenstva Jadran Luka Ploče i nakon borbene i vrlo angažirane igre susret je završio nedirnutih mreža, 0:0.

Prije početka susreta upriličena je mala svečanost na kojoj su Tomislav Pernjek, predsjednik kluba, i Ivan Bajcer, direktor kluba, predali prigodan poklon Matiji Smrekar za 200. utakmicu u dresu Zagorca.

U susretu četrnaestog i prvog na tablici vidjeli smo borbeni i agresivni nogomet u kojem nije bilo previše prilika. Gosti su imali priliku preko u 61. minuti preko Glavine ali je Bruči sigurno obranio da bi domaći u 76. minuti nakon udarca Kanceljaka pogodili lijevu stativu gostujućeg gola nakon što je loptu vršcima prstiju odbio Margan. Na kraju najrealnije – svakom po bod.

Zagorec – Jadran LP 0:0
KRAPINA Stadion ŠRC Podgora. Gledatelja: 200. Sudac. Filip Hirš (Varaždin). Pomoćnici: Alleksandar Vuzem (Našice ), Valentino Mik (Lipik). Četvrti sudac: Mario Stanić (Dugo Selo). Delegat: Ivan Zadravec (Beli Manastir)
ZAGOREC: Bruči 7; - Landripet 7; Cruce – Corcy 7; Junior 7,5; Orlović 7; - Harrison 7; Krznarić 7; Stiperski 7; - Bračević 7 (61. Adžić 7 ); Kanceljak 7; Smrekar .Trener: Perica Vidak 7.
JADRABN LP :Margan 7; - Dunaj 6,5; Rodin 7; Kordić 7; Abramović 7; - I. Ćepo 6,5; Amdouni 6,5 ( 65. Žderić 6 ); Glavina 7; Čupić 7 - Petrović 6; N. Ćepo 6 ( 77. Romić 5; od 90. Martić - ). Trener: Mišo Krstičević 6,5.
Žuti kartoni: Zagorec: Stiperski 24'; Landripet 82' .
Jadran LP: Glavina 56'.
Crveni kartoni: nema.