Bedex 2 slavio u Ivancu, poraz Toplica 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 14. kolo: Ivanec 4 – Bedex 2 0:3; Kitro Varaždin 3 – Toplice 3:1

Protekloga vikenda u 4. HOL sjever, gdje Zagorje ima dvije ekipe, na rasporedu je bilo 14. kolo. Vodeći Bedex 2 gostovao je kod Ivanca 4 i stigao do još jedne pobjede i to sa maksimalnih 3:0. Prvi set cure iz Bedekovčine dobile su sa 25:20, a preostala dva sa po 25:21. Za Bedex 2 igrale su: Petra Vračević, Marta Vurnek, Lorena Mikulec, Laura Mrkoci, Nika Granc, Gabrijela Vurnek, Ema Jambrek (kap.); trenerica Ivana Čehulić. Bedex 2 je ovom pobjedom zadržao prvo mjesto na ljestvici sa 39 bodova, četiri više od Štrigove 2 a u 15. kolu dočekuje Totovec 2, koji je zadnji na ljestvici sa samo tri boda.

[slka2]

Toplice 2 poražene u Varaždinu

Toplice 2 su u ovom kolu gostovale kod Kitro Varaždina 3, i nisu uspjele stići do boda ili sva tri. Domaće su odbojkašice bolje krenule u utakmicu i dobile prva dva seta sa 25:22 i 25:13. Nadu za Topličanke probudio je treći set, koji odlazi na njihovu stranu sa 25:19. No, preokret nije moguć, jer domaće odbojkašice dobivaju četvrti set sa 25:18. Za Toplice 2 igrale su: Lana Hlupić, Taša Šivalec, Jana Piljek, Lana Šuper, Lana Horvatiček (kap.), Mia Vrančić, Lana Završki, Ana Poljak, Eva Barić, Vivienne Reister, Josipa Marković, Marija Šturman, Sara Završki, Laura Mišković; trener Robert Halapir. Toplice 2 i nakon ovog kola drže šesto mjesto sa 25 boda, a u 15. kolu dočekuju Štrigovu 2, koja je visoko na drugom mjestu.