Bedekovčina namučila lidera

3. HRL središte, skupina A: 13. kolo RK Odema – RK Bedekovčina 32:30

• Marko Mohač

Marko Mohač

Rukometaši Bedekovčine subotu su odigrali utakmicu 13. kola 3. HRL središte skupina A. Bedekovčina je gostovala kod vodeće Odeme i odigrala vrlo dobro, te je namučila lidera prvenstva. Na samom početku Bedekovčina je držala priključak, no do odmora Odema ipak dolazi na opipljivih plus četiri (15:11). U nastavku sa dva uzastopna gola prednost domaćina odlazi i na plus šest, a u 50. minuti i na plus sedam (27:20). No, tada Bedekovčina radi seriju 5:0 i dolazi na minus dva, pa nakon jednog gola Odema, sa dva nova gola i na samo jedan razlike (28:27). No, dalje od toga ipak nije išlo. Odema u završnici održava prednost i dolazi do konačnih 32:30. Kod Bedekovčina Marko Mohač i Karlo Jurina zabili su p devet golova, koliko je postigao i najbolji domaći strijelac Stjepan Radić. Bedekovčina drži šesto mjesto sa 14 bodova, a u 14. kolu dočekuje Maksimir Pastela 2.

ODEMA – RK BEDEKOVČINA 32:30 (15:11)