Bedex 2 malo zakomplicirao, poraz Toplica 2

Odbojka, 4. HOL sjever: 20. kolo: Kitro Varaždin 3 – Bedex 2 3:1; Toplice 2 – Ivanec 4 0:3

U 4. HOL sjever, na rasporedu je bilo 20. kolo. Vodeći Bedex 2 je gostovao kod Kitro Varaždina 3 i malo si zakomplicirao situaciju na vrhu. Bedex 2 je dobro krenuo i prvi set dobio u svoju korist sa 25:18. No, tada slijedi preokret domaćih odbojkašica, koje slijedeća tri seta dobivaju sa 25:16, 25:18 i 25:21. Prvi je to poraz Bedexa 2 u nastavku prvenstva i to nakon svih 'proljetnih' pobjeda do sada 3:0. No, Bedex 2 i dalje sam odlučuje o svojoj sudbini. Pitanje prvaka rješavat će se u zadnja dva kola, kada u Bedekovčinu Stižu Štrigova 2 i Ludbreg 2, s tim da Bedex 2 ima još zaostalu utakmicu protiv Nedelišće Eltinga 2. Za Bedex 2 igrale su: Petra Vračević, Marta Vurnek, Lorena Mikulec, Laura Mrkoci, Ema Ocvirek, Gabrijela Vurnek, Ema Jambrek (kap.), Eva Špiljak; trenerica Ivana Čehulić.

Toplice 2 poražene od Ivanca 4

Toplice 2 su u ovom kolu igrale protiv Ivanca 4. Na zamolbu iz Ivanca utakmica je odigrana u Ivancu, iako je nominalno domaća ekipa bila ona iz Toplica. No, u svojoj dvorani Ivanec 4 je bio siguran sa 3:0. Po setovima Ivanec 4 je slavio sa 25:21, 25:17 i 25:13. Za Toplice 2 igrale su: Ema Markuš, Marija Šturman, Lana Šuper, Lana Horvatiček (kap.), Mia Vrančić, Lana Završki, Ana Sedak Benčić, Eva Barić, Vivienne Reister, Josipa Marković, Rania Gerdin, Ana Poljak; trener Robert Halapir. Bedex 2 je i dalje u vodstvu sa 51 bodom, a Toplice 2 se nalaze na šestom mjestu sa 29 bodova. U 21. kolu Bedex 2 dočekuje Štrigovu 2, a Toplice 2 gostuju kod Lepoglave 1.