Bedex 2 i dalje bez poraza

Odbojka, 3. HOL sjever: 4. kolo: Vinica 1 – Bedex 2 2:3; Toplice 1 – Ivanec 2 1:3

Odigrano je i 5. kolo u 3. HOL sjever. Bedex 2 je u ovom kolu gostovao kod Vinice 1 i stigao je do još jedne pobjede. Bedex 2 je krenuo dobro i prvi set dobio sa 25:21, no nakon toga slijedi preokret domaćih odbojkašica. Vinica 1 dobiva neizvjestan drugi set 26:24, pa potom i treći sa 25:18. No, Bedex 2 je smogao snage za novi preokret. U trećem setu gostujuće odbojkašice slave sa 25:17, a potom dobivaju i peti set sa 15:11. Za Bedex 2 igrale su: Marta Vurnek (kap), Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Ema Ocvirek, Marta Lež, Gabriela Vurnek, Lucija Mrkoci; trenerica: Ivana Čehulić.

Toplice 1 u ovom su kolu dočekale u Maču Ivanec 2, koji je bez poraza. Toplice 1 su pružile dobar otpor. Gošće su dobile prvi set sa 25:14, no Toplice se vraćaju i u neizvjesnom drugom setu slave sa 26:24. No, u nastavku Ivanec 2 sa dva puta po 25:18 dolazi do konačnih 1:3 i pete pobjede u isto toliko nastupa. Za Toplice 1 nastupile su: Vida Bastić, Veronika Mužar, Korina Sedak, Eva Macan, Antonija Pozaić (kap.), Nikolina Posarić, Dorotea Markuš; trener Robert Halapir.

Bedex 2 ima svih pet pobjeda i trenutno je na drugom mjestu sa 10 bodova, Toplice 1 su još bez pobjede,, na predzadnjem mjestu. U 6. kolu Bedex 2 dočekuju Totovec 1, a Toplice 1 gostuju kod Kaštela 2.